Hledáme kolegy,
které práce baví

a chtějí se rozvíjet a pracovat na různých projektech v naší malé firmě

CAE - CFD inženýr | simulace proudění a sdílení tepla

Stav: Probíhá

Do našeho výpočetního týmu hledáme CFD výpočtáře se znalostí simulací proudění.

Náplň práce:
  • Provádění CFD simulací a technických analýz se zaměřením na tlakové ztráty, sdílení tepla a vícefázové proudění
  • Interpretace výsledků, porovnán s měřením, vyhodnocení a navržení opatření pro zlepšení stavu
  • Zpracování reportů a prezentací

  • Požadujeme:
  • VŠ vzdělání technického směru, vhodné i pro absolventy
  • Znalosti v oblasti mechaniky tekutin a sdlíení tepla
  • Praktické znalosti některých programů Star CCM+, Ansys Fluent, OpenFOAM výhodou
  • Znalost AJ a ČJ
  • Aktivní přístup a ochotu se učit nové věci
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • a další nutné Tě naučíme

  • Co nabízíme:
  • Dlouhodobou spolupráci v zajímavém oboru
  • Možnost podílet se na různorodých projektech napříč firmou
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost využití Home Office
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Dovolená 5 týdnů
  • Podporu vzdělávání, příspěvky na odborný rozvoj
  • Příspěvek na stravování, penzijní pojištění a další benefity

  • Nabízíme práci v kolektivu inženýrů, analytiků a programátorů. Dobrá nálada, káva a čaj na pracovišti jsou samozřejmostí.

    Na formě spolupráce se dohodneme, jsou různé možnosti.

    Víc probereme osobně, stačí, když se ozveš Pavlovi na email pavel.strasak@enginn.cz.